Liderzy rynku pojazdów elektrycznych

baner_poj

Liderzy rynku pojazdów elektrycznych

Poniżej prezentujemy naszą subiektywną listę najlepszych elektryków.

  1. Liderem pojazdów elektrycznych jest oczywiście samochód Tesla w najlepszym wydaniu S85d. Auto legitymuję się mocą dwóch samochodów ciężarowych ma, aż 691 KM dzięki czemu samochód przyśpiesza do 100km/h w ciągu 3,2 s. Samochód posiada zasięg na akumulatorach do 440 km a prędkość maksymalna została elektronicznie ograniczona do 250 km/h. To samochód który wyprzeda swoją epokę.

tesla_s_p85d

2. W śród pojazdów ”małych” miejsce na podium zajmuje amerykański Segway X2 który został inspiracją dla wielu azjatyckich producentów do budowania małych mobilnych pojazdów elektrycznych. Samo urządzenie wyróżnia perfekcyjna jakość wykonania, wysoka jakość materiałów oraz przemyślane rozwiązania techniczne.

segway_x2

  1. Ostatnie miejsce na podium należy do przemysłowców a dokładnie do wózków Jungheinrich. Wózki wyróżnia konkurencyjna cena na rynku, dobra jakość komponentów, impulsowa przetwornica ładowania, przemyślane rozwiązania pod względem serwisu. Wózki idealnie sprawdzają się w tam gdzie potrzebne jest niezawodne źródło transportu palet.

A 3518