Test taniego pojazdu samo balansującego Samway S2 !

baner_poj

Dzisiaj do naszego serwisu pojazdów elektrycznych trafił nowy pojazd marki Samway S2 czyli chińska kopia lidera rynku z USA o łudząco podobnej nazwie.
Wizualnie pojazd prezentuje się dobrze felgi są aluminiowe, drążek do sterowania również przy czym spawy nie budzą zastrzeżeń. Kadłub pojazdu to stalowa rama. Obudowa dolna oraz błotniki wykonane są z tworzywa sztucznego, są cienkie i nie sprawiają dobrego wrażenia.
Technicznie pojazd wyposażony jest w dwa silniki szczotkowe z motoreduktorami. Całość zasilana jest z czterech akumulatorów 12v o pojemności 7,2 Ah każdy. Sprzęt uruchamia się klasyczną stacyjką, panel informacyjny jest ubogi i zawiera tylko trzy diody LED. Zestaw uzupełnia zewnętrzna ładowarka wymiarami przypominająca zasilacz od laptopa.
Wrażenia z jazdy: pojazd prowadzi się stabilnie, jego prędkość maksymalna to około 15 km/h. Bez problemu radzi sobie w lekkim terenie wraz z dorosłym pasażerem. W pełni naładowane akumulatory to 2 godziny zabawy w zależności od ukształtowania terenu, masy kierowcy oraz stylu jazdy.

Uwzględniając cenę na poziomie poniżej 5000 zł pojazd jest warty swojej ceny.